MENU

Kdo jsme

Jsme Lenka a Radek

manželé, pracovní parťáci a nejlepší kamarádi

Projekt Svatba ve dvou vznikl ze společné touhy pojmout svatby jinak, než k nim naše společnost tradičně přistupuje. Již 10 let se pohybujeme ve světě svateb a cítíme, že se tyto oslavy zaměřují spíše na hosty. Vytrácí se z nich láska, autenticita, samotná podstata oslavy manželství. 

Svatbu vnímáme jako přechodový rituál spojení dvou duší. Vždy, když realizujeme takovouto intimní svatbu na míru cítíme, že „tady jsme správně“. 

Jsme přesvědčeni o tom, že začátek vstupu do manželství skutečně ovlivní to, jak se v něm budete cítit. 

Lenka se svým týmem je kreativní duše a organizační srdce projektu. Radek je nadšený dokumentarista, který skrze své fotoaparáty zachytí, co zrovna cítíte a prožíváte. Bez nucených póz, bez příkras. Vše tak, jak ve skutečnosti je. Svým osobitým uměleckým pohledem.

Jsme LGBT friendly. Věříme na lásku všech podob. 

Tyto svatby milujeme, protože dávají párům svobodu soustředit se na svůj milostný příběh a na to, jak chtějí oslavit odevzdání se jeden druhému. 

Dovolte nám tedy využít naší kreativitu, smysl pro detail a vášeň pro manželství, abychom naplánovali a zdokumentovali jeden z nejpamátnějších dnů vašeho života. 

Dovolte nám
tedy využít naší kreativitu, smysl pro detail a vášeň pro manželství, abychom naplánovali a zdokumentovali jeden z nejpamátnějších dnů vašeho života. 
ZAVŘÍT